InwardHellix
InwardHellix InwardHellix InwardHellix InwardHellix InwardHellix InwardHellix

Reply to topic
Previous topic :: Next topic
Mieliście inne riddle za sobą...
Author Message
Falcon 
Alive...

Level: 14
Age: 32
Joined: 16 Mar 2007
Posts: 81
Location: Przyszowice
Posted: 2007-04-09, 21:12   Mieliście inne riddle za sobą...

No to piszcie tutaj ile macie riddli za sobą i ile razy wątpiliście we swoje umiejętności.

Ja jako pierwszy napisze, że co chwile odechciewa mi sie rozwiązywać te zagadki bo wydają sie za trudne... Inward Hellix jest moim pierwszym riddlemm co napewno odbija się to na moim ciężkim myśleniu. A jak było z wami??
_________________


We are watching you! (-.(-.(-.-).-).-)
 
     
Beezqp 
Master of Darkness



Level: 77
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 1705
Location: Heaven
Posted: 2007-04-09, 21:20   

Ja tak na dłużej przysiadłem przy notpronie [chyba ze 2 lata temu to było, 60+ level] i ZestRiddle [52 lvl i co jakiś czas rozwiązuję kolejne, ale raczej rekreacyjnie niż z pasji :-P choć imho to najlepszy ridyl w necie].
Prócz tego, sporo riddli "liznąłem" [czyt. kilka - kilkanaście pierwszych lvli], ale generalnie - klimat przeważnie panujący w tym gatunku mi nie odpowiada...
_________________
Heaven does not exist. There are two Hells instead.
 
     
paFci0 
Uneternal sleep...


Level: 77
Age: 33
Joined: 02 Apr 2007
Posts: 691
Location: Poland
Posted: 2007-04-09, 21:22   

Uch. Kiedyś się natknąłem na notprona ;] Doszedłem do okolic 20-23 lvla (ten, gdzie są gołe babki pod /a.jpg, /b.jpg, /c.jpg, /d.jpg, ...). Nadeszły wakacje, pojechałen na obóz, a jak wróciłem to mi się już nie chciało próbować :P
Kilka zacząłem, ale gdy tylko trzeba było załączyć photoshopa, albo ogólnie się pomęczyć ciut, to wyłączałem. Ot, leń. (Zest, Orio, Neutral, jakieśtam jeszcze). Czasem był to 5 lvl, czasem nawet 1 (riddle z tą górą lodową na rysunku - brak pomysłów).

A teraz na FA się Beezqp zareklamował. Pomyślałem - co mi szkodzi ;] Spodobał mi się klimat i postanowiłem sobie, że tego riddla ukończę. Choćby nie wiem co ;] Jak na razie, nie idzie mi chyba źle ;]. A chwile zwątpienia to każdy ma, tylko u każdego inaczej się to objawia :P

[ Dodano: 2007-04-09, 21:23 ]
@Up - otóż to ;] Zwykłe rysunki i nic poza tym. A tu klimacik trzyma poziom ^^ Cała oprawa. Rispekt :P
_________________
~~~
 
     
drkn 
The Gunslinger


Level: -1
Age: 33
Joined: 25 Feb 2007
Posts: 147
Location: Wroclaw/Poland
Posted: 2007-04-10, 02:48   

kliknijcie se tutej


i nie kryje, przy hellixie zamierzam byc top1 :>
_________________
"Beyond the reach of human range, a drop of hell, a touch of strange"
 
     
paFci0 
Uneternal sleep...


Level: 77
Age: 33
Joined: 02 Apr 2007
Posts: 691
Location: Poland
Posted: 2007-04-10, 11:02   

I trzeba przyznać, dobrze Ci idzie :P
Beezqp - będzie jakiś Hall of Fame? Bo może do pierwszej dziesiątki się załapię xD
_________________
~~~
 
     
Kaldrick
In hiding...


Level: 19
Joined: 27 Feb 2007
Posts: 31
Posted: 2007-04-10, 18:15   

Zest (gdzieś koło 60), notpron (gdzieś koło 80), crux (nie pamiętam już :P ) i kilkanaście innych, które w ogóle mnie nie wciągnęły, bo nie prezentowały żadnej historii. No i chwilowo 19 tutaj. I zagwozdka. :P
 
     
Beezqp 
Master of Darkness



Level: 77
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 1705
Location: Heaven
Posted: 2007-04-10, 21:21   

@paFci0 - będzie HoF, wezmę się za niego jak tak koło 50 będziecie. Będzie dostępny spod menu/released [na razie tam ćma, to i co się będę produkował ;p Mam nadzieję, że do czasu mojej matury nikt tam nie dojdzie, bo może być problem -_- ;p].
_________________
Heaven does not exist. There are two Hells instead.
 
     
paFci0 
Uneternal sleep...


Level: 77
Age: 33
Joined: 02 Apr 2007
Posts: 691
Location: Poland
Posted: 2007-04-10, 22:12   

:P Bój się, bo Wujaszek Drak już w połowie i nie ma zamiaru zwalniać :P Jak tak patrzę, to chyba aż tak dużych szans na pierwszą 10 nie mam, ale pierwsza... 50?
_________________
~~~
 
     
drkn 
The Gunslinger


Level: -1
Age: 33
Joined: 25 Feb 2007
Posts: 147
Location: Wroclaw/Poland
Posted: 2007-04-11, 14:38   

w top3 obstawiam Tynke, Metala (Strati) i siebie, a co dalej - wszystko mozliwe ;p
_________________
"Beyond the reach of human range, a drop of hell, a touch of strange"
 
     
paFci0 
Uneternal sleep...


Level: 77
Age: 33
Joined: 02 Apr 2007
Posts: 691
Location: Poland
Posted: 2007-04-11, 14:49   

:> W sumie nie wiadomo ile osób ciągle duma nad riddlem :P Zarejestrowani być nie muszą na forum przecież... Chyba że Beezqp ma jakieś konkretne dane, który poziom został pokonany i przez kogo (IP)?
_________________
~~~
 
     
Beezqp 
Master of Darkness



Level: 77
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 1705
Location: Heaven
Posted: 2007-04-11, 15:20   

Mam dostęp. Co jakiś czas sprawdzam, czy przypadkiem kogoś nie ma na dalszych rozdziałach, ale póki co raczej no signal.
_________________
Heaven does not exist. There are two Hells instead.
 
     
paFci0 
Uneternal sleep...


Level: 77
Age: 33
Joined: 02 Apr 2007
Posts: 691
Location: Poland
Posted: 2007-04-11, 16:03   

Znaczy Uncle Drak ciągle liderem w prawie-połowie-riddla z jego 29 lvlem?
_________________
~~~
 
     
Beezqp 
Master of Darkness



Level: 77
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 1705
Location: Heaven
Posted: 2007-04-11, 16:43   

Nom.
_________________
Heaven does not exist. There are two Hells instead.
 
     
Tynka 
Angel of Light



Level: 77
Joined: 07 Mar 2007
Posts: 916
Location: Poland
Posted: 2007-04-13, 18:56   

no to ja tez sie przedstawie ridlowo ;-)

zaczelam niemal równe dwa lata temu od rozwiazania podstawowki zesta, potem przez ponad rok nie tykalam rydli, w zeszlym roku wrocilam :-P
zaliczone: zest+exodus (te), crux (te), dracula, memory palace, neutral, orio (te), ouverture-facile, ultimate

czas na inward hellix ;-)
 
     
drkn 
The Gunslinger


Level: -1
Age: 33
Joined: 25 Feb 2007
Posts: 147
Location: Wroclaw/Poland
Posted: 2007-04-13, 19:29   

Quote:
potem przez ponad rok nie tykalam rydli, w zeszlym roku wrocilam :-P

to jeszcze opowiedz swoja historie powrotu :D
_________________
"Beyond the reach of human range, a drop of hell, a touch of strange"
 
     
Tynka 
Angel of Light



Level: 77
Joined: 07 Mar 2007
Posts: 916
Location: Poland
Posted: 2007-04-13, 19:41   

Historia powrotu zatem:

Po rzeczonej przerwie troche z od niechcenia robilam orio, akurat nowy level sie pojawil (56 bodaj), a wraz z nim drakun.
Wypatrzył mnie tam, przytrzymal i nie puscil ;-)
 
     
drkn 
The Gunslinger


Level: -1
Age: 33
Joined: 25 Feb 2007
Posts: 147
Location: Wroclaw/Poland
Posted: 2007-04-13, 19:49   

bylo to w ramach wielkiej akcji "lapie wszystkich zestowiczow", poddzial "kompletuje kontakty do wszystkich z hos", sekcja "polacy" ;p szukalem dluuugo i uporczywie kontaktu do Tynki, jakiegokolwiek, a zanim sie dosc wkrecilem w nordinho, jej nick zauwazylem na forum oria, nie mozna bylo przepuscic okazji... i z takiego przypadkowego polowania wyszla dluzsza a owocna znajomosc ;p
_________________
"Beyond the reach of human range, a drop of hell, a touch of strange"
 
     
Marven 
Warped mind...


Level: 74
Age: 32
Joined: 26 Feb 2007
Posts: 70
Location: the Land of Pain
Posted: 2007-04-13, 22:08   

To w takim razie i ja opowiem swoją "historię"...

Zaczęło się całkiem dawno (jakieś niecałe/całe dwa lata temu) od Zesta. Doszedłem do No.4, ale że miałem duży problem (zabawy ze zmianą jasności i kontrastu nie pomagały :P), to wszelkie rydle porzuciłem.
Wróciłem do nich dopiero po wieeelu miesiącach zapomnienia, kiedy to dowiedziałem się o NotPronie. Co prawda, stwierdzenie, że go "rozwiązywałem" byłoby błędne, ale mimo to podczas zwiedzania kolejnych poziomów (i różnych stron z "pomocami totalnymi") nabyłem całkiem sporo doświadczenia (expa? lvl up? :P) - na tyle dużo, że gdy w końcu NotPron mi się znudził (i nie mogłem w necie "hintów" znaleźć :P), przypomniałem sobie o Zeście i "w końcu" udało mi się przejść No.4... Co prawda, początkowo miałem wciąż spore problemy (zwłaszcza z No.5, 12 i 13), ale dobrnąłem do samego końca podstawki (zresztą całkiem niedawno) i obecnie "rozwalam" exodusa (No.78"c").
Zest mnie pochłonął do tego stopnia, że na inne rydle za bardzo nie miałem czasu ni ochoty, ale wspomnę o niektórych, które ugrzęzły mi w pamięci (albo je rozwiązuję podczas "odpoczynku od Zesta"). Jakiś czas temu zobaczyłem Cruxa (dobrnąłem bez większych problemów do No.7, ten jednak wydaje mi się dziwny i raczej jeszcze długo na nim posiedzę...), oprócz tego podczas poszukiwań exodusa zainteresowałem się Orio's Riddle (teoretycznie rydle typu "googling" mnie w ogóle nie pociągają, ale ten musiał chyba mieć to "coś" - doszedłem do No.26(!), ale później mi się Oria odechciało (bo znalazłem exodusa :P)). Wspomnę jeszcze o Inward Hellixie (swoją drogą, całkiem ciekawy) - obecnie jestem na 14 rydlu (ale ten średnio mi się podoba, jako że jestem kiepskim słowotwórcą).

I to by było na tyle ;)
 
     
Mirgurth 
Hear nothing...


Level: 54
Age: 34
Joined: 01 Apr 2008
Posts: 11
Location: Śymjanowice Ślůnske
Posted: 2008-10-26, 16:28   

A też się wypowiem przybyłem tu w okresie wnerwiania się na Exodusa w Zescie numeru nie pamiętam i teraz po ukończeniu całości Zest + Exodus wziąłem się za tworzenie swojego a przy okazji zacząłem szukać czegoś i tak jestem tu i na razie 10 co będzie dalej nie wiem.
 
     
Franky 
Float up from a dream...


Level: 10
Age: 37
Joined: 16 Jan 2009
Posts: 6
Location: Outer Space
Posted: 2009-01-16, 23:52   

ja zwątpiłem w siebie jak doszedłem do 21 riddle-a w Zest Riddle.
Teraz po długiej przerwie wkraczam na ścieżkę InwardHelix.
OFFTOP: Dzisiaj przez 15 minut padł serwer, około godziny 21...
_________________
good idea... ^^
 
     
Beezqp 
Master of Darkness



Level: 77
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 1705
Location: Heaven
Posted: 2009-01-16, 23:58   

No cóż, serwer darmowy nie jest a i tak, jak widać, czasem zawodzi...

Zest ma trochę inny styl tworzenia zagadek niż jest w IH, może zajdziesz dalej... ;)
_________________
Heaven does not exist. There are two Hells instead.
 
     
Beezqp 
Master of Darkness



Level: 77
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 1705
Location: Heaven
Posted: 2009-01-23, 17:57   

Ostatnio robiłem projekt na studia, baza danych o dowolnej tematyce. Oczywiście wybrałem bazę danych o Online Riddles. Przejrzałem całą masę stron z takowymi i z żalem stwierdzam, że w całym internecie jest może 6-7 obiektów wartych uwagi, do tego ok. 10, na które można z nudów rzucić okiem a reszta jest po prostu kiepska, nic nie wnosząca i zła.
_________________
Heaven does not exist. There are two Hells instead.
 
     
vard 
Alive...


Level: 59
Age: 35
Joined: 14 Aug 2008
Posts: 112
Location: Poland, Warsaw
Posted: 2010-10-14, 23:23   

Inward Hellix to pierwszy rydel z jakim się zetknęłam. tak ze dwa lata temu to było, kolega mi pokazał. Za pierwszym podejściem przeszłam może z pięć poziomów, miałam długą przerwę, za drugim podejściem doszłam chyba do czegoś w okolicach trzydziestki, miałam kolejną przerwę, w czasie której rozwiązałam Zesta (w całości, ale bez exile'a)... a teraz wróciłam, bo przypomniałam sobie o IH przy okazji chorowania - tym razem mam zamiar dobrnąć do końca, póki co nie jest źle. a, i zachęciłam kilku znajomych, ale chyba już stracili zapał. :P

A co do Notprona to zapoznawałam się z nim jakoś tak w międzyczasie... klimatycznie i wizualnie mi nie podszedł.
_________________
'Some of us know secrets that would make your hair stand straight up on end and your eyes pop out of their sockets. (...) We know how to make your nails drop off and teeth grow out of your fingers instead.'
R. Dahl, 'George's Marvellous Medicine'
 
     
Beezqp 
Master of Darkness



Level: 77
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 1705
Location: Heaven
Posted: 2010-10-14, 23:54   

notpron to było zjawisko dopóki nie było innych riddlów i dopóki ten cały... dave mu było? nie wpadł na pomysł żeby na tym zarabiać. Jeszcze motyw z wysłaniem SMS pod jego nr żeby dostać odpowiedź dało się zdzierżyć [aczkolwiek ograniczał możliwości przejścia praktycznie tylko do Niemców] ale te wszystkie dodatkowe bajery za kasę, z książką z rozwiązaniami na czele...


Idzie nieźle, powodzenia życzę :P Jeszcze 3 levele i będziesz w połowie ;)
_________________
Heaven does not exist. There are two Hells instead.
 
     
vard 
Alive...


Level: 59
Age: 35
Joined: 14 Aug 2008
Posts: 112
Location: Poland, Warsaw
Posted: 2010-10-15, 00:01   

ym... w połowie? to ile IH ma poziomów?

o smsach i zarabianiu na notpronie nic nie wiem, bo nie zaszłam za daleko - po prostu klimatycznie nie podszedł, a do tego miał taki szkopuł, że przy wyszukiwaniu w googlach jakiejkolwiek frazy, która miała pomóc w rozwiązaniu, pierwsze kilka stron, jakie wyskakiwały, dotyczyło bezpośrednio Notprona. :P
_________________
'Some of us know secrets that would make your hair stand straight up on end and your eyes pop out of their sockets. (...) We know how to make your nails drop off and teeth grow out of your fingers instead.'
R. Dahl, 'George's Marvellous Medicine'
 
     
paFci0 
Uneternal sleep...


Level: 77
Age: 33
Joined: 02 Apr 2007
Posts: 691
Location: Poland
Posted: 2010-10-15, 14:03   

Beezqp wrote:
dave mu było?

Jak dobrze pamiętam, to DavidM.

[ Dodano: 2010-10-15, 14:04 ]
A co do połowy -- albo Beez planuje stworzenie docelowo 114 poziomów(?) albo chodziło mu o połowę względem stopnia trudności, nie cyferek jako takich.
_________________
~~~
 
     
Beezqp 
Master of Darkness



Level: 77
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 1705
Location: Heaven
Posted: 2010-10-15, 14:15   

Quote:
A co do połowy -- albo Beez planuje stworzenie docelowo 114 poziomów(?) albo chodziło mu o połowę względem stopnia trudności, nie cyferek jako takich.

Albo o coś jeszcze innego :}
_________________
Heaven does not exist. There are two Hells instead.
 
     
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Page generated in 0.07 second. SQL queries: 14