InwardHellix
InwardHellix InwardHellix InwardHellix InwardHellix InwardHellix InwardHellix

Reply to topic
Previous topic :: Next topic
Level 2
Author Message
drkn 
The Gunslinger


Level: -1
Age: 33
Joined: 25 Feb 2007
Posts: 147
Location: Wroclaw/Poland
Posted: 2007-04-09, 13:27   Level 2

./
_________________
"Beyond the reach of human range, a drop of hell, a touch of strange"
 
     
AdYaCh 
Float up from a dream...

Level: 2
Age: 31
Joined: 23 Aug 2008
Posts: 5
Location: Poland
Posted: 2008-08-23, 19:43   

Zaręczam, że jestem nowy także niewskazane są śmiechy pod moim adresem^ ^

Otóż. Próbując rozwiązać na drugą zagadkę natrafiłem chyba na wszystkie sublevele( hnity?) , i myślę, że znam hasło, ale w ramach tego, że gra nie jest w języku ojczystym także nie wiem jak napisać to słowo. Szukałem w słownikach, jednak coś mi nie pasuje.

Czy mógłby mi ktoś potwierdzić informację, że odpowiedź na to jest odwrotnością jednej odpowiedzi z Sublevela? *To nie jest spoiler, ponieważ gwarantuje, ze moje pytanie bardziej namiesza niż pomoże przyszłym graczom: )
 
     
pajak713 
Where am I...?


Level: 23
Joined: 03 Dec 2007
Posts: 4
Posted: 2008-08-23, 20:59   

@ AdYaCh:

Ten level rozwiążesz robiąc coś, czego w tutorialu zdaje się nie było. Przypatrz się uważnie zagadce, a potem 'wypij' ciemność :]
 
     
AdYaCh 
Float up from a dream...

Level: 2
Age: 31
Joined: 23 Aug 2008
Posts: 5
Location: Poland
Posted: 2008-08-23, 22:14   

Mhm... Dziękuje za pomoc, jednakże nadal mam zasłonę na oczach; )

Muszę się "wczuć" w tą grę, ponieważ na razie rozwiązywanie idzie mi słabo^ ^

Ciesze się, że mam wyzwanie i nie chcę mieć gotowca, ale dziękuję za te nakierowanie.
Może w końcu uda mi się "trafić", gdybyś ktoś podpowiedział mi ile jest "subleveli" to byłaby zbrodnia^?

Staram się jak mogę, chociaż tłumaczyć tego typu teksty na translatorach to błąd, ponieważ zdaje się tu liczą się szczegóły, a z takiego tłumaczenia można "wyławiać" sens przekazu.
 
     
Raidmaster 
Master of Darkness



Level: 61
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 46
Location: Ninht Hell
Posted: 2008-08-23, 22:20   

AdYaCh wrote:
Próbując rozwiązać na drugą zagadkę natrafiłem chyba na wszystkie sublevele( hnity?)


oO?
W dwójce nie ma subleveli. Tutaj nie trzeba nawet nic kombinować.

AdYaCh wrote:
Muszę się "wczuć" w tą grę, ponieważ na razie rozwiązywanie idzie mi słabo^ ^

Może by tak zacząć od tutoriala? Zapewniam cię, że podsunąłby ci pomysł na rozwiązanie "2". No i będziesz mniej więcej wiedział czego się spodziewać na początku (ale tylko mniej więcej).
_________________
I've been to hell and back, and back to hell…and back.
 
     
AdYaCh 
Float up from a dream...

Level: 2
Age: 31
Joined: 23 Aug 2008
Posts: 5
Location: Poland
Posted: 2008-08-23, 22:38   

Mhm... Skorzystałem z tutka już wcześniej^^, lecz również zatrzymałem się bodajże w 7ym jego punkcie(?). Z niego wyciągnąłem wnioski, porady. Możliwe, że pod ósemką, kryła się podpowiedź, której teraz mi brakuje; ) Dopiero niedawno zagłębiłem się te mi nieznane klimaty oraz mój angielski nie jest perfekt^

Gdzieś wyczytałem na forum, że sublevel czy hint (wybaczcie, jeżeli zła pisownia) to strona, która odnosi się do danego lvla i jest jego częścią, więc powiedziałem, że w dwójce odnalazłem coś w rodzaju jak się wyraziła Pani Tynka "Tło z napisem".

Czytałem również przed chwilą część angielską i poczułem się nieco raźniej gdy zobaczyłem, że ktoś ma ten sam problem co ja. Dowiedziałem się tam nieco więcej jak powinienem postąpić i mam nadzieję, że niedługo uda mi się to zrobić ; )
 
     
Tynka 
Angel of Light



Level: 77
Joined: 07 Mar 2007
Posts: 916
Location: Poland
Posted: 2008-08-24, 00:15   

trochę pomieszałes ;) krótko:

level - poziom, kolejna zagadka
sublevel, part - "podpoziom", część - czyli jeśli zagadka składa się z kilku etapów
hintscreen (hs) - ekran z podpowiedzią
hint - podpowiedź


level 2 nie ma subleveli jako już powiedziane zostało, hintscreenów w tym levelu też nie znam żadnych.... /może jakieś są, a może trafiłeś na ekrany z innych zagadek ;) /

hint dla Ciebie: zostaw te hintscreeny i obadaj to, co widzisz na głównym ekranie levela ;)



... i daruj sobie te "Panią"... Tynka w zupełności wystarczy :D
_________________
.
...the circle has been closed... but will never stop spinning around...
 
     
Beezqp 
Master of Darkness



Level: 77
Age: 35
Joined: 22 Feb 2007
Posts: 1705
Location: Heaven
Posted: 2008-08-24, 01:05   

Ja znalazłem ostatnio jakiś HS do lv 2, więc jakieś chyba są... Ale jeśli pomagają to w bardzo niewielkim stopniu, lepiej "wczuj się w atmosferę levela". Można go rozwiązać na tyle rozmaitych sposobów, że na pewno na jakiś wpadniesz. Potraktuj tylko sytuację dosłownie.
_________________
Heaven does not exist. There are two Hells instead.
 
     
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Page generated in 0.02 second. SQL queries: 13